Strona Główna Szukaj Mapa strony

Rozwiązania które ułatwią Ci życie
Zajmujemy się montażem oraz serwisem:
- domofonów, videofonów
- instalacji alarmowej
- systemów przeciwpożarowych
- urządzeń telewizji przemysłowej oraz kontroli dostępu
- automatyki bram wjazdowych i drzwi garażowych
Informacje o firmie  Nasi dostawcy


Godzyny pracyPogotowie serwisowe - serwis urządzeń
Automatyka drzwi garażowych
Strona główna / Montaż / Automatyka drzwi garażowych


Bramy garażowe wyposażone są w automatykę, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.
  Większość osób zapewne już dawno zdołała się przyzwyczaić do codziennych czynności otwierania i zamykania bramy do swojej posesji. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak łatwo można usprawnić tę codzienną czynność. Sądzicie Państwo, że otwarcie i zamknięcie bramy jednym kliknięciem jest zbyteczne. Jednak zapewne wiele razy zmuszeni byliście do zamykania jej podczas ulewnego deszczu. Posesja wielu z Państwa zapewne sąsiaduje z ruchliwą ulicą. W związku z tym, nie musicie zostawić swojego samochodu na ulicy, aby móc otworzyć bramę. Podobnie, opuszczając swoją posesję każdego ranka w drodze do pracy - czy jesteście zmuszeni do zamknięcia za sobą bramy.

  Działalność naszej firmy obejmuje montaż i serwis automatyki użytkowej rozumianej jako elektryczne napędy i siłowniki do bram przesuwnych, uchylnych oraz drzwi garażowych. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę urządzeń. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm charakteryzujące się doskonałymi parametrami przy niewygórowanej cenie. Wszystkie siłowniki i napędy mogą być dowolnie uruchamiane za pomocą pilota, karty czy systemu kontroli dostępu.

  Zajmujemy się również montażem oraz serwisem inteligenych systemów do automatyzacji zasłon; pomaga to oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze oraz ograniczyć Twój wysiłek. Dzięki automatyce tym urządzeniom nigdy więcej nie będziesz miał zmartwień, nawet jeśli będziesz z dala od domu: system używa czasowego programatora, dzięki któremu możesz nastawić czas i sposób działania markiz oraz rolet. Czujnik słońca i deszczu zamyka markizy gdy szybkość wiatru przekracza zaprogramowaną wartość oraz gdy światło słoneczne przekracza ustalony limit jasności.