Strona Główna Szukaj Mapa strony

Rozwiązania które ułatwią Ci życie
Zajmujemy się montażem oraz serwisem:
- domofonów, videofonów
- instalacji alarmowej
- systemów przeciwpożarowych
- urządzeń telewizji przemysłowej oraz kontroli dostępu
- automatyki bram wjazdowych i drzwi garażowych
Informacje o firmie  Nasi dostawcy


Godzyny pracyPogotowie serwisowe - serwis urządzeń
Systemy przeciwpożarowe
Strona główna / Montaż / Systemy przeciwpożarowe


  Pożar jest bardzo poważnym zagrożeniem, nierzadko niosącym ze sobą cierpienie ludzkie i straty finansowe. Aby skutki jego oddziaływania były jak najmniejsze, dobrze zawczasu zabezpieczyć obiekty budowlane rozwiązaniami technicznymi, wpływającymi na poprawę bezpieczeństwa pożarowego.
  Systemy przeciwpożarowe - są to systemy których zadaniem jest czynna ochrona budynku i jego użytkowników na wypadek pożaru. Systemy przeciwpożarowe czy też tzw. instalacje przeciwpożarowe, składają się z dwóch zasadniczych części: sieci czujników dymu i temperatury oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej, czyli wszelkiego rodzaju spryskiwaczy (np. tryskaczy lub zraszaczy). Nad prawidłowym działaniem sieci czujników dymu i temperatury czuwa centrala sterująca, w skład systemu PPOŻ często wchodzą również ręczne ostrzegacze przeciwpożarowe.

Systemy przeciwpożarowe

  Prawidłowo zaprojektowany i wykonany system sygnalizacji pożaru jest jednym z głównych systemów w budynku, nadzoruje i uruchamia wszystkie instalacje pracujące w warunkach pożaru i jest systemem nadrzędnym w stosunku do wszystkich instalacji i urządzeń służących do ochrony przeciwpożarowej.

  Oferowane przez nas urządzenia posiadają szeroki zakres funkcji możliwych do kontrolowania przez użytkownika czyni to system odpowiednim dla różnorodnego zakresu zastosowań, od małych systemów po ogromne kompleksy biurowe, handlowe lub przemysłowe.